+48 533 992 172
Zamów audyt strony i wycenę pozycjonowania ZAMÓW TERAZ

Twoja firma współpracuje z partnerami wschodnimi lub wychodzi na rynki wschodnie (Ukraina, Rosja, Białoruś, Kazachstan)? W tym przypadku, bez reklamy w tych krajach nie można nic zrobić!

Firma Semprojekt jako jedna z nielicznych firm w Polsce oferuje reklamę w największej rosyjskiej wyszukiwarce Yandex.

Yandex jest rosyjskim odpowiednikiem Google. Umieszczając reklamę na Yandex możesz uzyskać dostęp do głównych europejskich i azjatyckich rynków zbytu! Główne funkcjonalności Google Analytics:

Zalety reklamy w Yandex:

 • największy zasięg odbiorców Internetu w Rosji, Ukrainie, Białorusi i Kazachstanu - wyszukiwarki Yandex używają codziennie miliony ludzi;
 • wyświetlanie reklamy jedynie na określone słowa kluczowe daje możliwość dotarcia z informacją o reklamowanej usłudze lub produkcie jedynie do tych osób, które są zainteresowane tym tematem!
 • możliwość targetowania geograficznego;
 • platność jedynie za wyniki ! Płacisz jedynie za kliknięcia!

Co to jest Yandex.Direct?

Yandex.Direct - sposób na umieszczenie reklamy tekstowej w wyszukiwarce Yandex i innych stron należących do sieci reklamowej Yandex. Na niszowych witrynach reklamy są wyświetlane w przypadku, gdy przedmiot reklamowany jest zgodny z charakterem witryny.

Jaki jest koszt reklamy w Yandex.Direct?

Płatność jest dokonywana za kliknięcia reklam wykonywane przez użytkownika, wartość kliknięć reklamodawcy jest określana na podstawie systemu aukcyjnego. Budżet reklamowy jest liczony za każde kliknięcie w kwocie nieprzekraczającej ustalonej przez reklamodawcę.

Gdzie zobaczyć reklamy?

Reklamy umieszczane przez Yandex.Direct wyświetlane są na wszystkich stronach wyników wyszukiwania Yandex, w tym na stronach wyników wyszukiwania w katalogu, Yandex.Adresa i blogów.

Ponadto reklamy mogą być wyświetlane:

        • na stronach witryn uczestniczących w Yandex Advertising Network;
        • w katalogu stron Yandex.
sl73-l12 Yandex

Jeśli chcesz aby Twoja reklama trafiła również na rynki wschodnie wypełnij formularz kampanii a nasi eksperci przygotują dla Ciebie strategię marketingu w wyszukiwarce Yandex!