Twoja firma współpracuje z partnerami wschodnimi lub wchodzi na rynki wschodnie (Ukraina, Rosja, Białoruś, Kazachstan)? W tym przypadku, bez reklamy w tych krajach nie można nic zrobić!

Firma Semprojekt jako jedna z nielicznych firm w Polsce oferuje reklamę w największej rosyjskiej wyszukiwarce Yandex.

Yandex jest rosyjskim odpowiednikiem Google. Umieszczając reklamę na Yandex możesz uzyskać dostęp do głównych europejskich i azjatyckich rynków zbytu!

Zalety reklamy w Yandex:

  • największy zasięg odbiorców Internetu w Rosji, Ukrainie, Białorusi i Kazachstanu – wyszukiwarki Yandex używają codziennie miliony ludzi;
  • wyświetlanie reklamy jedynie na określone słowa kluczowe daje możliwość dotarcia z informacją o reklamowanej usłudze lub produkcie jedynie do tych osób, które są zainteresowane tym tematem!
  • możliwość targetowania geograficznego;
  • platność jedynie za wyniki ! Płacisz jedynie za kliknięcia!

Co to jest Yandex.Direct?

Yandex.Direct – sposób na umieszczenie reklamy tekstowej w wyszukiwarce Yandex i innych stron należących do sieci reklamowej Yandex. Na niszowych witrynach reklamy są wyświetlane w przypadku, gdy przedmiot reklamowany jest zgodny z charakterem witryny.

Jaki jest koszt reklamy w Yandex.Direct?

Płatność jest dokonywana za kliknięcia reklam wykonywane przez użytkownika, wartość kliknięć reklamodawcy jest określana na podstawie systemu aukcyjnego. Budżet reklamowy jest liczony za każde kliknięcie w kwocie nieprzekraczającej ustalonej przez reklamodawcę.

Gdzie zobaczysz reklamy?

Reklamy umieszczane przez Yandex.Direct wyświetlane są na wszystkich stronach wyników wyszukiwania Yandex, w tym na stronach wyników wyszukiwania w katalogu, Yandex.Adresa i blogów.

Ponadto reklamy mogą być wyświetlane:

  • na stronach witryn uczestniczących w Yandex Advertising Network;
  • w katalogu stron Yandex.