Każdy z nas usłyszał kiedyś zdanie: nie ma cię na Facebooku – nie istniejesz.

Do posiadania konta na tym najpopularniejszym serwisie społecznościowym przyznaje się coraz większa liczba osób. Użytkownicy korzystają z portalu głównie w celach prywatnych, jednak Facebook to nie tylko źródło rozrywki. Skorzystaj z naszej oferty i dowiedz się, jak zaistnieć w social media. Facebook jest idealnym miejscem dla przedsiębiorców, którzy chcą postawić na ocieplenie wizerunku firmy, być bliżej z klientami i prowadzić świadomą kampanię reklamową w zgodzie z duchem czasów.

Nie chcesz tracić pieniędzy na ogólne kampanie, które nie przynoszą oczekiwanych zysków? Nie musisz! Dzięki zaawansowanym opcjom Facebook Ads możesz docierać do ściśle określonej grupy odbiorców.

Tworząc dla Ciebie reklamę, dokładnie określimy interesujący Cię target, a możliwości są naprawdę szerokie. Możemy docierać do ludzi według najróżniejszych wskaźników – między innymi takich jak: płeć, wiek, miejsce zamieszkania, czy nawet zainteresowania i polubienia.

Dla przykładu: jeśli prowadzisz sklep stacjonarny, docieraj z reklamą do ludzi, którzy znajdują się z zakresie kilkunastu kilometrów od Ciebie. Nie marnuj czasu i pieniędzy na reklamowanie się wśród użytkowników, którzy i tak nie będą mieli możliwości skorzystać z Twojej oferty.

Albo jeszcze inaczej – posiadasz sklep wysyłkowy, choćby z artykułami dla niemowląt? Bez znaczenia skąd są Twoi klienci, interesuje Cię raczej, czy mają dzieci. W takim przypadku lepiej docierać z reklamą do ludzi w określonym przedziale wieku, oraz takich, którzy polubili i obserwują fanpage związane z dziećmi, czy rodzicielstwem.

W ramach reklamowania na Facebooku, prowadzimy kampanie w zakresie:

  • kierowania klientów do witryny,
  • zwiększania liczby konwersji na stronie,
  • promowania postów,
  • promowania strony,
  • docierania do osób w pobliżu Twojej firmy,
  • promowania oferty,

Na koniec warto wspomnieć, że zadbamy o Twoją kampanię w pełnym wymiarze. Decydując się na skorzystanie z naszej pomocy masz gwarancję, że zajmiemy się:

  • przygotowaniem treści reklamowej,
  • dopasowaniem grafiki reklamowej do wytycznych stawianych przez Facebooka,
  • optymalizacją reklamy, w tym także indywidualną poradą, która kampania może być dla Ciebie najbardziej korzystna.

Każdą kampanię podpisujemy wstępnie na okres miesiąca – po tym czasie otrzymasz od nas raport, który dokładnie zilustruje, jakie wspólnie zrobiliśmy postępy 🙂